13 Temmuz 2004 17:45

Çılgın Cuma'nın Yıldızından Şarkılar

Lindsay Lohan şarkıcılığa soyundu

18 yaşında ve yıldızı Çılgın Cuma ile parlayan sarışın güzel Lindsay Lohan, Universal'a bağlı Casablanca Records ile kaset anlaşması imzaladı.Artık Hollywood yıldızları da fark ettiler ki, herkesin on parmağında on marifet olan bu devirde sadece oyunculuk yeterli olmuyor. Bir de Jennifer Lopez gibi oyunculuk yeteneği sıfırın altında seyretmesine rağmen söylediği şarkılarla hit olan yıldızlar varken, sizde de yetenek varsa neden boş durasınız?Lindsay Lohan henüz çok genç olmasına rağmen Çılgın Cuma'da tecrübeli aktris Jamie Lee Curtis'in karşısında hiç ezilmemiş ve başarılı bir performans sergilemişti. Hatta sadece oyunculuğu ile değil, filmde Lohan'ın sesinden şarkılar da dinlemiştik. Müzik yapımcıları da bunu gözden kaçırmamış ve gördüğünüz gibi Lindsay artık Universal'ın sanatçısı. Çıkacak kasetle ilgili ayrıntılı bilgi verilmemesine rağmen, oyuncunun pop müzik söyleyeceği tahmin ediliyor.Bu yaşta bu kadar yetenek herkese nasip olmaz. Hatırlatmadan geçmeyelim, Lindsay Lohan'ın başrolde oynadığı son filmi Kötü Kızlar 16 Temmuzda sinemalarda.
Yorumlar
  • film müthişti bence lindsayinde sesi çok güzel we bu işi yapabiliyor ayrıca şarkılarda çok güzeldi...

  • linds'in en güzel şarkısı bence RUMORS ve Herbie filminin soundtrack'i FİRST.

  • Lindsay bu film için, daha doğrusu sadece sololar için özel ders almış. Fakat albümünde hiç rock tarzı şarkı olmaması beni üzdü. Genel olarak rock müzik dinlerim, ve şu anda Freaky Friday Soundtrack benim için en üst sıralarda yer alıyor. Üstelik "Take Me Away" de listemdeki en yüksek yıldız değerine sahip şarkılardan biri. Christina Vidal'ın da albümünü bulabilirsem almak isterim... AMA YOK!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir