1 Haziran 2012 00:00

Çılgınca bir komedi

Manavgat’ta başrollerinde Serkan Genç ve Serdal Genç’in oynadığı ‘Nashira Sıkıysa Yakala’ filminin çekimleri Manavgat’ta devam ediyor.

Sky Film tarafından çekilen filmin yönetmenliğini Yaşar Kızgın, yapımcılığını Duygu Kızgın, senaristliğini ise Koray Fındıkoğlu yapıyor.

Oldukça genç bir ekiple yapılan çekimlerin eğlenceli ve yorucu geçtiğini ifade eden yapımcı Duygu Kızgın, son yıllarda çekilen en iyi komedi aksiyon filmi olduğunu belirtti. Manavgat’ta 14 gündür çekimleri sürdürdüklerini kaydeden Duygun Kızgın, “Filmimizin en büyük özelliği çok genç bir ekiple çalışıyoruz. Hepimiz artık bir aile gibi olduk” dedi. Filmin 17 Ağustos’ta vizyona girmesi planladıklarını kaydeden Duygu Kızgın, bundan dolayı çok hızlı bir çalışma temposu içinde olduklarını da sözlerine ekledi.

Filmde Serkan Genç ve Serdal Genç’in yanısıra Buminhan Dedecan, Ali Sürmeli gibi isimlerde rol alıyor. Nashira Sıkıysa Yakala filmini çılgınca bir komedi olacağını söyleyen yapımcı Duygu Kızgın filmin hikayesini ise kısaca şöyle özetledi:

“Balat’ta birlikte büyüyen ve çeşitli olaylara karışan iki arkadaş, bir gazete çekilişinden check-up hakkı kazanırlar. Check-up’ı yaptıran arkadaşların birinin kan kanseri olduğu diğerinin vücudunda ise tehlikeli bir tümor bulunduğu saptanır. Doktorlar, arkadaşlara 1 ay ömürleri kaldığını söyler.

İki kafadar bunun üzerine bir aracı çalarak Antalya’ya doğru yola çıkar. Bilmedikleri, aracın mafia babasına ait olduğu ve bagajında 3 milyon dolar bulunduğudur. Mafya babası, arkadaşların peşinden iki tetikçi gönderir”


Haber: Mithat Abakan

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir