7 Şubat 2005 14:46

Çin Bölünmek Üzere

Yun-Fat'e Li eşlik eder

John Woo'nun oldukça uzun bir aradan sonra Çince bir film çekeceğini ve yıllar sonra Chow Yun-Fat'le, Çin tarihini anlatacağı filmi Battle of Red Clifff'te buluşacağını bu sayfalarda okumuştunuz. Ünlü yönetmen, Yun-Fat'in yanına en çok yakışacak diğer oyuncuyu buldu ve Jet Li ile anlaştı.Luo Guanzhong'un romanı Romance of the Three Kingdoms'tan beyazperdeye uyarlanacak filmin senaryosunu Zuo Singzhi yazıyor ve uyarlmayı Mart'a yetiştirmeye çalışıyormuş. 2. ve 3. yüzyıllarda geçen hikayede, Han Sülalesi'nin yıkılışını ardından Çİn'in üç krallığa bölünmesi ve on yıllarca sürecek bir savaşın başlamasının anlatılacağı filmde Yun-Fat, Liu Bei adlı bir savaşçıyı, Li ise Zhou Yu adlı bir başka savaşçıyı canlandıracak. Woo'nun amacı ise senaryonun Mart'a yetişmesini sağlayıp bu yıl bitmeden filmin çekimlerine başlamak.
Yorumlar
  • jet li'ye hayranım hatta hayalimdeki erkek diyebilirim ama hiç bir yerde ne fotoğrafını nede posterini bulamıyorum

  • jetlının butun flımlerı guzel

  • jet li'yi severim :D

  • yaa john woo nun yeniden çince film çekmesi süper,hemde chow yun-fat le ama bilmiorum,ben jet li yi john woo filmlerine yakıştıramıorum!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir