22 Ekim 2010 00:00

'Çınar Ağacı' 2011'de vizyonda

Sıcak bir aile hikâyesine odaklanan filmin çekimleri tamamlandı


Sinemaseverlerin 'Büyük Adam Küçük Aşk' filmiyle çok farklı bir yere koyduğu yönetmen Handan İpekçi, 2010 içerisinde başladığı yeni filmi 'Çınar Ağacı'nın çekimlerini tamamladı.

İstanbul’da aranan ağacın bulunmaması sonucu, Bursa’da 1200 yıllık tarihi bir çınarın gölgesinde tamamlanan film, Nurgül Yeşilçay, Nejat İşler, Celile Toyon’un yanı sıra Settar Tanrıöğen, Suzan Aksoy, Jülide Kural, Ragıp Savaş, Hüseyin Avni Danyal, Ebru Özkan’ın da aralarında bulunduğu geniş ve zengin bir oyuncu kadrosuna sahip. Ayrıca sevginin gücünü bir çocuğun gözünden arayan film altı yaşındaki çocuk oyuncusu Deniz Deha Lostar'ı da öne çıkartıyor.

Sinemaseverlerin 'Büyük Adam Küçük Aşk' filmiyle çok farklı bir yere koyduğu yönetmen Handan İpekçi, 2010 içerisinde başladığı yeni filmi 'Çınar Ağacı'nın çekimlerini tamamladı.


Filmden fotoğraflar için tıklayınız..


İstanbul’da aranan ağacın bulunmaması sonucu, Bursa’da 1200 yıllık tarihi bir çınarın gölgesinde tamamlanan film, Nurgül Yeşilçay, Nejat İşler, Celile Toyon’un yanı sıra Settar Tanrıöğen, Suzan Aksoy, Jülide Kural, Ragıp Savaş, Hüseyin Avni Danyal, Ebru Özkan’ın da aralarında bulunduğu geniş ve zengin bir oyuncu kadrosuna sahip. Ayrıca sevginin gücünü bir çocuğun gözünden arayan film altı yaşındaki çocuk oyuncusu Deniz Deha Lostar'ı da öne çıkartıyor

Yorumlar
 • elimden geldiğince Türk filmlerine gitmeye çalışıyorum ama vasatın altında işler yapıyorlar ve insanı sinemadan soğutuyorlar bakalım bu film nasılmış o gün gelsin çatsın görücez

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • Bird Box’tan ikinci fragman geldi Bird Box’tan ikinci fragman geldi

  Oscar ödüllü Sandra Bullock’un başrolünü üstlendiği, Netflix yapımı Bird Box’tan ikinci fragman geldi.

 • Rocky Balboa’yla efsane yükseliyor Rocky Balboa’yla efsane yükseliyor

  Michael B. Jordan, üç kez Oscar adayı Sylvester Stallone ve Tessa Thompson’ın ilk filmdeki rollerine geri döndüğü, Adonis Creed’in hikayesinin bu yeni bölümünde, genç boksörün yeni kavuştuğu şöhret, aile, babasının mirası ve şampiyon olmak için sürekli mücadelesi söz konusuyken, ringde ve ring dışındaki hayatı anlatılıyor.

 • ‘Araf 2’ için geri sayım başladı ‘Araf 2’ için geri sayım başladı

  2006 yılında vizyona giren Biray Dalkıran’ın yazıp yönettiği korku gerilim filmi “Araf”; 12 yıl aradan sonra geri dönüyor.

 • Filmlerdeki çekim hataları Filmlerdeki çekim hataları

  Milyonlarca dolar harcanan Hollywood yapımlarındaki hatalı sahneler, dikkali izleyicilerin gözünden kaçmadı!

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir