20 Temmuz 2011 00:00

Çin'de Harry Potter'ın vizyonu ertelendi

Çin hükümeti 'Harry Potter: Ölüm Yadigarları: Bölüm 2'nin gösterimini erteledi..

Çin'de 'Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2' (Harry Potter: Ölüm Yadigarları: Bölüm 2) vizyon tarihi ertelendi. Filmin ne zaman vizyona gireceğine yönelik bir açıklama ise yapılmadı.

Taraf gazetesinin haberine göre Çin hükümeti, ısrarla seyircilerin Komünist Parti hakkındaki epik bir film olan 'Beginning of the Great Revival' filmine gitmesini teşvik ediyor.


FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

Çin'de, bir yıl içinde en fazla 20 yabancı film vizyona girebiliyor. Dünya Ticaret Örgütü'nün söz konusu kotayı kaldırmak için çalışmalar yürütmesine karşın, Çinli yetkililer bu durumun yerli filmleri yabancı filmlere karşı korumak ve teşvik etmek için gerekli olduğu konusunda ısrarlı.


50 Muhteşem Harry Potter Karakteri

Hükümet, yerli yapımlarda da sansür uyguluyor. Çin'deki son yönetmelikler, filmlerde içki veya sigara içilmesini ve ulusal kahramanlar ile hükümet yetkililerinin anılarına saygısızlık edilmesini yasaklıyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir