17 Eylül 2010 00:00

Çıplak ajan zor durumda

İşte 'Pak Panter' filminde en çok kahkaha attıracak sahnelerden biri: Ajan SPP, çıplak gösteren gözlüğünü Azerbaycanlı güzele kaptırınca olanlar oluyor.

Yönetmenliğini Murat Aslan'ın üstlendiği; Ufuk Özkan, Metin Zakoğlu Mehmet Ali Erbil, Sümer Tilmaç, Erdal Tosun, Doğa Rutkay, Şenay Akay ve Rus oyuncu Yuri Ryadchenko'nun başrollerini paylaştığı 'Pak Panter' filmi 5 Kasım'da gösterime girecek.

MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

DOĞA RUTKAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


FAKA BASIYOR

'Pak Panter' teşkilatı ve istihbarat elemanlarının başından geçen aksiyon dolu ve komik maceraların anlatıldığı filmdeki 'karşıdakini çıplak gösteren gözlük'lü sahne çok konuşulacağa benziyor. Pak Panter ekibinden Ajan SPP (Metin Zakoğlu) işle aşkı birbirine karıştırır ve Azerbaycanlı güzel Selma'ya (Zeynep Aydemir) abayı yakar. Ancak çapkınlık yapayım derken eline yüzüne bulaştırır. Komik ajan, karşısındakini çıplak gösteren özel üretim gözlüğü takar ama Selma'nın bunu anlaması fazla uzun sürmez. Selma, gözlüğü Ajan SPP'nin elinden kapar ve hemen gözüne geçirir. Şaşkın aşık Ajan SPP böylece kendi kurduğu tuzağa düşer.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir