3 Mayıs 2016 09:46

Civil War ile ilgili bilmeniz gereken her şey burada

Film için geri sayım başlamışken karakterleri hatırlayalım...

6 Mayıs 2016'da tüm dünyayla birlikte Türkiye'de de vizyona giren Captain America: Civil War (Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı) filmini izlemeden önce kısa bir ısınma turuna var mısınız?

Marvel Sinematik Evreni'nin üçüncü fazını başlatan film hem sinema seyircisi hem de çizgi roman hayranları arasında büyük heyecan yarattı. Ön gösterimler sonrası gayet olumlu eleştiriler alması birçok izleyicinin filmle ilgili beklentilerini yükseltti.

Filmde eleştirmenleri de izleyicileri de en çok endişelendiren nokta, çok fazla karakter olması ve teker teker bu karakterlerin hikayelerinin anlatılmaya çalışılmasının anlatımda kopukluklar yaratacağıydı. Batman v Superman: Dawn of Justice (Batman v Superman: Adaletin Şafağı) filminin yarattığı hayal kırıklığından sonra, o filmden çok daha fazla karakter kullanan bu filmde de benzeri bir sıkıntı yaşanacak mı?

Bu soruların cevapları tabii ki filmde. Fakat filmden önce biraz karakterleri hatırlamak isteyebilirsiniz. Birden fazla yeni karakteri ilk defa beyaz perdede göreceğiz. Bunlar hakkında bir ön bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bunun için Steve Rogers'in takımını, Tony Stark'ın takımını ve bu filmle ilk kez karşımıza çıkan Black Panther, Baron Zemo ve Crossbones'i elimizden geldiğince, dilimiz döndüğünce, bildiğimiz kadarıyla size tanıtmaya çalıştık.

7 Dakikada Civil War5 Dakikada Black Panther5 Daikaca Crossbones5 Dakikada Baron Zemo

Yorumlar
  • tek kelime ile süper anlatım teşekürler emeğin için

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir