14 Mart 2005 10:20

Clint'in Bebeği Zemeckis'in

Swank gerilim arıyor

Clint Eastwood'un Milyonluk Bebek'i ile ikinci kez Oscara uzanan Hilary Swank, Joel Silver ve Robert Zemeckis'in firması Dark Castle Entertainment'ın yeni korku filmi The Reaping'te başrol oynamayı planlıyor. Senaryosunu Brian Rousso'nun hikayesinden Chad ve Carey Hayes'in yazdıkları The Reaping'in yönetmenliğini James Cox yapacak. Filmde Swank, mitlerin peşinde koşan bir maceraperesti canlandıracak ve İncil'deki onbir işaretin gerçekleştiğini duyduğu ufak bir Teksas kasabasına ziyarette bulunacak.Joel Silver'a göre A sınıfı herhangi bir oyuncu eğer zekice işlenmiş bir senaryoyla karşılaşırsa o filmde kesinlikle oynar. Swank'in muhteşem bir oyuncu olduğunu düşünen ünlü yapımcıya göre The Reaping fantastik bir film olacak.Dark Castle, genelde yapımcılığını üstlendiği korku filmleriyle tanınan bir firma. Lanetli Tepe, Hayalet Gemi, Gothika gibi filmlerin yapımcılığını yapan firma son olarak, henüz vizyona girmemiş olan House of Wax'ı yapmıştı.
Yorumlar
  • Fantastik korku kulağa iyi bir proje gibi geliyor ama senaryo çok klasik artık değişik tarzda senaryoların işlenmesi bir bakıma şart oldu.

  • Şaka maka hilary 2.oscarı aldı ama gercekten hak etti doğrusu. Umarım onu biraz daha sık görürüz sinemada, Joel Silver'ın dediklerine tamamen katılıyorum. Fantastik korku denemesi ne derece başarılı olacak bekleyip göreceğiz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir