25 Eylül 2009 10:12

Çocuk Büyütmek İçin İdeal Bir Yer!

Usta yönetmen Sam Mendes henüz adı belli olmayan bir komedi filminin yönetmen koltuğunda!

Ciddi filmlerin medyatik yönetmeni Sam Mendes çağdaş bir komedi filmi için kamera arkasına dönmeye hazırlanıyor.Henüz adı ve oyuncuları belli olmayan proje, çocuk yetiştirmek için Amarika'nın en doğru köşesini arayan bir çiftin ilgi çekici hikayesini ortaya koyacak. Tahmin edileceği gibi öyle bir yer bulmak hiç de kolay olmayacak!Mendes yakın zamanda Revolutionary Road adını taşıyan projesinin çekimlerini bitirdi. Şimdi komedi türünde farklı bir çalışma ortaya koymak istiyor.
Yorumlar
  • Umarım dediği gibi farklı bir komedi türü olur ,bu çekimlerin yapılacağı yerde gerçekten zor ama imkansız değil ,bir kaç yer vardır elbet.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir