11 Ekim 2018 12:30

Çocuklarımla gurur duyuyorum

Öğrencileri Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın ‘Yol Arkadaşım 2’ filminin galasına katılan Yılmaz Erdoğan, “Çocuklarım ile gurur duyuyorum” dedi.


Başrollerinde İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Ezgi Eyüboğlu’nun yer aldığı ‘Yol Arkadaşım 2’nin galası Kanyon’da gerçekleşti. Galada öğrencilerini yalnız bırakmayan Yılmaz Erdoğan, duygularını “Çocuklarım ile gurur duyuyorum. Çünkü ben onların böyle işler yapacağını biliyordum. Bunu görmekte beni çok mutlu etti” sözleriyle ifade etti.


‘Organize İşler 2’nin vizyon tarihine de az bir zamanı kaldığını söyleyen Erdoğan “Bizim filmimizde de çok güzel performanslar ortaya çıktı. Kıvanç yine inanılmaz bir kompozisyon ortaya çıkardı. Çok büyük bir aktör” dedi.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir