1 Şubat 2006 16:10

Coen'ler Teksas Güneşinde

Paraları bavullara sığmıyor

Coen Biraderler Teksas'ın batısına geçiyor. Productin Weekly'nin bildirdiğine göre Coen'ler Cormac McCarthy'nin romanı No Country for Old Man'i sinemaya uyarlayacaklar.No Country for Old Man, bir bavul dolusu parayla kaçan bir adam ve peşindekilerin oldukça kanlı hikayesi.Paramout Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği gerilimin Coen'lerin dişine göre olması usta kardeşlerin hayranlarını epey memnun edecek.
Yorumlar
  • Arada Intolerable Cruelty gibi bi film yaptılar, hade neyse de arkasından iyi bişi çıkmadı gene. Ladykillers'tan sonra ne çekseler daha iyi olur heralde.

  • Dört gözle bekliyoruz.Umarım üzerlerindeki ölü toprağından kurtulurlar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir