2 Haziran 2010 00:00

Çölde sekse engel!

Bu cuma gösterime girmesi beklenen 'Sex and the City 2' Birleşik Arap Emirlikleri'nde olduğu gibi Türkiye'de de vizyona girmiyor.

ABD'de gişe rekoruna koşan Sex and the City 2, ülkemizde de bu hafta gösterime girecekti ancak dün filmin gösterim tarihinin belirsiz bir tarihe ertelendiği açıklandı.

ABD'de yapılan galasında da eleştirmenlerden "Müslüman karşıtı patavatsız bir film" tepkisi alan yapımın, İsrail saldırıları ve İskenderun'da yaşanan saldırı nedeniyle ertelenmiş olabileceğiyse akla gelen ilk ihtimal şüphesiz.

İşte filmden Orta Doğu’yla ilgili notlar.
CarrIe, Miranda, Charlotte ve Samantha büyük bir heyecanla Şeyh’in özel davetlisi olarak Abu Dabi’ye gidiyor. Lüks başlarını döndürüyor.

Burkalı bir kadının patates kızartması yerken peçeyi kaldırması aralarında “En çok emek harcanılan yemek modeli” diye espri konusu oluyor.

Baharat Çarşısı’nda Carrie eski sevgilisi Aidan ile karşılaşıyor. Kucaklaşırlarken Carrie, “Burada sarılmak ayıp mı?” diye soruyor.

Samantha New York’taki taşkınlıklarını Abu Dabi’de de sürdürünce “Midnight Express durumuna düşmeyelim” diye konuşuyorlar.

Samantha bir İngiliz ile barda öpüşüp bir de otelin plajında sevişmeye kalkınca tutuklanıyor.

Dört kız çarşıya gidiyor. Samantha’ya menopoz yüzünden ter basıyor ve pazarın ortasında soyunmaya başlıyor. Sonra da onu ayıplayan erkeklere sataşıyor. Bu arada burkalı kadınlar kızların kaçmasına yardımcı oluyor. Burkalar çıktığında üzerlerinde lüks markaları görünce şaşırıyorlar.


Film hakkında detaylı bilgi için tıklayınız..


Hangi Sex and The City Karakterisiniz?

Yorumlar
  • engeller gerekli olmasa hayat neşeli olmaz engel guzeldir bilene

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir