13 Mayıs 2003 23:41

Cole Hauser da Hızlı ve Öfkeli

Derin Karanlık ve Şeref ve Cesaret filmlerinden tanıdığımız aktör Cole Hauser, Universal Pictures'ın hazırlık aşamasındaki devam filmi Hızlı ve Öfkeli 2 / The Fast and the Furious 2 için stüdyo ile görüşmelerinin sonuca yaklaştığını açıkladı. John Singleton'ın yöneteceği filmde, ilk filmden tanıdığımız Paul Walker'a ek olarak Tyrese, Eva Mendes ve ilk beyazperde deneyimiyle süpermodel Devon Aoki rol alacaklar. Amerika'nın en sevilen TV dizilerinden Sex and the City'nin oyuncularından James Remar'ın da ekibe katılmasına kesin gözüyle bakılıyor.İkinci filmde, Paul Walker ve Tyrese, gizli ajanlar olarak Eva Mendes'in canlandıracağı kadın ajanın da yardımıyla uyuşturucu karteline karşı mücadele edecekler. Hauser, stüdyoyla anlaşması durumunda filmde baş kötü karakter Carter Verone'yi canlandıracak. Güzel Devon Aoki ise sokak yarışçısı Suki rolüyle karşımıza çıkacak.
Yorumlar
  • vin diesel olsa çok iyi olmazmıydı yinede en iyisini hakediyor

  • bu dünyanın yedi harikasindan daha iyi dostum

  • Vin Diesel in oynamayacağı kesin zaten diğer elemanın üzerine yoşunlaşmalarıda bu yüzden ikinci filmde vin diesel film için 20 milyon dolar isteyince yapımcılar vazgeçti ve diğer elemana yoğunlaştılar yoksa film senaryosu vin diesel in çevresinde gelişecekti

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir