12 Ekim 2004 15:41

Conan Beyazperdeden Önce Türkiye'de

John Milius, set için yer beğeniyor

Yılan hikayesine dönen yeni Conan filminde bilmece nihayet çözülüyor. 1982'de Conan the Barbarian'ı çeken John Milius, barbar kahramanın yeni macerasının da başına geçmişti. Film için uygun yer arayışına giren ünlü yönetmen Türkiye'ye de gelmiş ve yapımcılardan bazılarıyla set için uygun olabilecek mekan aramış.King Conan: Crown of Iron adıyla çekilecek film uzun zamandır finans problemleri yaşıyordu ve geleceği belirsizdi. Ancak Warner Bros. filmin distribütörlüğü için de yeşil ışık yakınca proje hızla gündeme geri döndü. Para problemlerini halleden yönetmen de, zaten uzun zamandır hazır olan senaryoyu biran evvel beyazperdeye taşımak için, Kral Conan'ın yeni maceralarını yaşayacağı yerleri seçmeye başladı. İşte yönetmen ve yapımcıların bazıları Türkiye'ye, hiç kimsenin haberi olmadan, bu nedenle gelmişler. Ekibin sonuçtan memnun kalıp kalmadığı henüz belli değil ancak söylenenlere bakılırsa Milius'un oldukça beğendiği yerler olmuş.Bu arada Arnold'ın, hayatımdaki en önemli film dediği Conan için yeniden kamera karşısına geçip geçmeyeceği de henüz netlik kazanmadı. Sayın Vali, yeni seçimlerden sonra kesin kararını verecekmiş. Yaşlı kralın genç oğluyla yaşayacaklarına ev sahipliği yapıp yapmayacağımızı merak ediyorsanız Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin.
Yorumlar
  • Güzel bir haber.Arnold Schwarzenegger'in Türkiye'de böyle önemli bir filmi çekmesi çok iyi.Ben Arnold Hayranı Olarak diyorum ki:Arnold gel ve şu conan 3 filmini çek.Senin hakkında yaşlanmış,bu rolleri artık oynayamaz diyenlerin kızart.

  • Uzun zamandır aldığım en iyi haberlerden biri. Conan rölüne ARnold bence tip olarak pek uymasa da conan filmi çekilmesi beni çok sevindirdi... Ne kadar çabuk o kadar iyi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir