15 Haziran 2006 15:18

Conan, Yakin'e Emanet

Eskisinden daha barbar

Conan dönüyor demiş ve yeni filmle ilgili olası tüm gelişmeleri aktarmıştık. Variety'nin yazdığına göre Warner Bros. nihayet Conan the Barbarian filmiyle ilgili ciddi bir adım attı ve Boaz Yakin'le filmin senaryosunu yazması için anlaştı.Stüdyodan gelen haberler, senaryonun yazımının ardından Yakin'i büyük ihtimalle yönetmen koltuğunda göreceğimizi de söylüyor.Robert H. Howard tarafından yaratılan Conan karakteri Arnold Schwarzenegger'in vücudunda beyazperdede iki kez hayat bulmuştu. Yakin'in Conan'ın büyük bir hayranı olduğu ve yeni filmin ilk ikisinden daha fazla orijinale yakın olacağı söyleniyor.Unutulmaz Titanlar'ın yönetmeni olarak tanıdığımız Yakin'in Barbar Conan'la da başa çıkabilmesini umarız.
Yorumlar
  • Bence ilk iki filmden daha iyi olacaktır, malum gelişmelerin bunda katkısı büyük olacak..çizgi romanına, orjinale daha sadık kalınacağı söyleniyor, Arnold ozamanlar Conan karakteri için yaratılmış gibiydi..şimdi kimin oynayacağını merak ediyorum..gelişme yok film hakkında çok ağırdan alıyorlar, umarım başarılı olur..

  • çocukluğumdan beri sıkı bir conan okuyucusuyum. fakat arnold' ın oynadığı filmlerden nefret ettim. aynı bizim karaoğlan, malkoçoğlu tadında filmlerdi. bu yüzden yeni çekilecek filme karşı ön yargılıyım. eğer ortaya iyi bir film çıkarsa çok şaşırırım...

  • bence hayalkırıklığı olacak bu film başarı yakalayabileceğini sanmıyorum...maalesef

  • Conan filmlerini klasikleşmiş iyi filmler arasında sayamam. Bundan sonrasında da çizgiyi çok yukarıya çekeceğini düşünmüyorum. Oyunu olarak The Rock (Akrep Kral, Doom) olabilir.

  • Bence eski serilerin yerini tutamaz ancak yüzüklerin efendisindeki kadar kaliteli efektler ve ağır bir hikaye ile yerine oturtulabilir.Birde arnold yaşlandı onun yerine the rock ta oynayabilir.Akrep kral olarak fena gözükmüyordu bu rol için.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir