19 Ekim 2005 13:57

Conan'ın Çizgisinde…

Hellboy'un sesi yankılanacak!

Çizgi roman dünyasının mitsel kahramanı Conan'ın da artık animasyonu olacak. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre Victor Dal Chele'nin yönetmenliğinde beyazperdeyi süsleyecek olan çizgi filmde efsane barbarı Ron Perlman seslendirecek.Conan of Cimmeria (Kimeryalı Conan) adıyla ilk defa çizgi film olarak karşımıza çıkacak Conan efsanesini çizgi dünyaya Steve Gold ve Timothy Dolan ikilisi uyarlayacak.Aklımızda hala Hellboy olarak yer eden Perlman'a seslendirme kadrosunda James Marsden, Marg Helgenberger, Clancy Brown, Cree Summer ve Mark Hamill eşlik edecek. Sinemalarda Conan 3'ü görmek için beklerken şimdiden çizgi Conan için de meraklanmaya başladık.
Yorumlar
  • Conan'ın daha önce ülkemizde de gösterilmiş olan son derece kötü, çocuklara yönelik bir çizgi film serisi yapılmıştı. Asıl sorun yeni animasyonun (film mi yoksa seri mi olacak?) tonunun ne olacağı. Yaratıcısı Robert E. Howard'ın Conan hikayeleri ve sonrasında Marvel Comics ve Darkhorse'dan çıkan çizgiroman serileri kesinlikle 16 yaş üstüne hitap eden yoğun bir şiddet ve cinsellik içerir, küçük yaşta izleyicilere yönelip tonlamayı yumuşatırlarsa o zaman yeni animasyonun adından başka Conan ile alakalı birşey olmaz.

  • conan ilk defa çizgi film olmuyor beyazperde. conanın TV'de çizgi dizisi vardı. ayrıntılı bilgi için: http://www.conan.com/tv.shtml.

  • filmdede perlman düşünülüyordu ama olmadı galiba çizgiyle yetinmek zorunda kalacak galiba,bence film önce gelseydi daha iyi olurdu

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir