14 Temmuz 2005 09:37

Conan'ın Kuşağından

İngilizlerin mitleri Berg'le hayat bulacak

Universal, Conan'ın yaratıcısı Robert E. Howard'ın bir başka barbar kralını daha beyazperdeye taşımaya karar verdi. Variety'nin haberine göre Bran Mak Morn'un film uyarlaması Peter Berg'in elerine teslim edilmiş.Howard'ın fantastik maceralara doymayan mitsel İngiliz kralı yılmadan Romalılara ve doğaüstü olaylara karşı savaşırken, onun maceralarını da beyazperde için John Romano uyarlayacak. Brak Mak Morn'un en büyük şansı da bu filmin yönetmen ve senaristin ilk çalışması olmaması.Berg ve Romano, Michael Mann'ın yapımcılığını üstlendiği The Kingdom'ı da beraber kotaracaklar. Hiç Hesapta Yokken'in yönetmeni olarak tanıdığımız Berg son olarak Friday Night Lights'la karşımıza çıkmıştı. Bir çizgi roman uyarlamasında neler yapabileceğini ise beraber göreceğiz.
Yorumlar
  • Wolverine'e aynen katılıyorum o kadar gereksiz filmlerin yeniden çevrimi yapılıyor ama müthiş bir öykü potansiyeli olan Conan'ın yapılmıyor,bir ara Wachoiski biraderler böyle birşeyler düşünüyorlardı ama sonradan vazgeçildi,ama umutluyum yeni bir Conan'dan.Mutlaka yapılmalı diyorum.Saygılar.

  • Bunun yerine Conan'ın yeni bir filmi çekilse mükemmel olurdu. Film hakkında tek iyi diyebileceğim şey Akturkan' nın dediği gibi yapımcısının iyi olması. Film umarım beni yalancı çıkarırıda SAĞLAM bir BARBAR filmi izleriz.

  • Bence Conan la boy ölçüşemez.Tek tutulur yanı güçlü bir ismin yapımcı koltuğunda oturması.Tarihleri bi işe yaramıyor mit' e uzanıyorlar.Pehh

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir