6 Aralık 2005 15:02

Connery'den Bir Ses

Sir Billi the Vet

Sean Connery beyazperdeyi ilk defa sesiyle de süslemeye hazırlanıyor. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre usta aktör Sir Bili the Vet adlı kısa animasyonda baş karakteri seslendirecek.Glasgow Animations ve Bili Productions'ın ortak yapımı olan çizgi film 30 dakika olarak hazırlanacak ve önümüzdeki yıl festivallerde seyirciyle buluşacak. Ekibin amacı kısa filmi ilerde televizyon dizisi ya da uzun metraj bir filme dönüştürebilmek.İskoçya'da bir kasabada veterinerlik yapan Sir Bili ile kendini köpek zanneden bir keçinin maceralarını anlatacak olan animasyonda Connery, Sir Billi'yi, Alan Cumming ise keçiyi seslendirecek.
Yorumlar
  • Haber güzel ancak bir yanlışlık var,Sean Connery bundan evvel Dragonheart adlı filmde animasyonla yaratılmış ejderhayı da seslendirmişti,film çok başarılı olmasa da usta aktörün sesi bilge ejderhaya epey yakışmıştı.Saygılar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir