15 Ekim 2004 11:58

Constantine'in İzdüşümü

Hellblazer'ın kahramanından ilk görüntüler

Çizgi roman dünyasının devlerinden DC Comics'in kahramanlarından John Constantine'in beyazperde yolculuğunu tamamlamak üzere olduğunu tüm Beyazperde.com okurları biliyor. Frances Lawrence'ın yönettiği filmden ilk görüntüler de heyecanımızı arttırıyor.DC Comics'in Vertigo serisinin temel taşlarından Hellblazer'ın olağanüstü olaylara hakim dedektifi Constantine, Keanu Reeves tarafından canlandırılıyor. Doğa dışı olayları çözmekte üstüne olmayan Los Angeles'lı dedektifimize, onun tam tersi, sadece gözünün gördüğüne, elinin tuttuğuna inanan Angela Dodson eşlik ediyor. Dodson'ı canlandıranın da Rachel Weisz olduğunu bilmeyen var mı?Bir çizgi kahraman uyarlamasında, Matrix'le kültleşen oyuncu Keanu Reeves'ın neler yapabileceğini beraber göreceğiz. Şimdilikse, en azından bu görüntülerle idare etmek zorundayız. Aşağıdaki resimleri tıklayarak beyazperdeye terfi etmiş kahramanımızı inceleyebilirsiniz.Yorumlar
  • Filmin teaserları yayınlanalı ÇOK oldu.Fotoğraflarla yetinmek durumunda değil hiç kimse...

  • ben filmin iyi olduğuna inanmıyorum.Keanu Reeves'i çok severim ve tüm filmlerini izlerim ama hangi filmi güzel ki bu güzel olsun?Ben filmi sadece Keanu için izleyeceğim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir