25 Eylül 2009 10:12

Cool ve Bilgili Çocuklar!

Beyazperdenin en cool çocukları belli oldu. İşte Wired'ın blogundan ilk 10...

GeekDad blogu beyazperdenin en cool çocuklarını seçti. Ama bu çocukları cool yapan daha çok geek olmaları yani özellikle bir konuda yetişkinleri bile kıskandıracak bilgi ve birikime sahip olmaları. Teknik becerileri onları cool yapıyor ve bu becerileri sayesinde zor koşullara veya zorlu düşmanlara karşı dayanabiliyorlar. Onların çocuk olduğunu bile unutuyoruz ve mücadelelerini hayranlıkla izliyoruz. Liste aşağıda, eklemek istedikleriniz var mı?10. The Goonies çocukları9. Lex Murphy (Jurassic Park)8. Newt (Aliens)7. Mitch (Real Genius)6. Jack (Pitch Black)5. Kıyamet çocuğu (The Road Warrior)4. John Connor (Terminator II)3. Acid Burn ve Crash Override (Hackers)2. David Lightman (WarGames)1. Leia (Star Wars)
Yorumlar
  • ki leia girebiliosa ikizi dolayısıyla yaşıtı Luke Skywalker nie yokk?? :D

  • Newt ;)

  • Yıldız Savaşlarının prenses Leiası bu listede işi ne?Leia basbayağı kadın kardeşim.Han Solo buna aşık olduysa lolitacı veya sübyancı değil de herhalde.Kim listeye hazırlamışsa filmi bir daha izlesin.Aklından zoru olmalı.

  • Güneş İmparatorluğu - Empire of the Sun filmindeki Jamie bence en cool çocuktu.

  • Big Fishdeki başrol oynayan çocuğumuzda çok cooldu:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir