24 Eylül 2005 00:23

Coppola Geri Dönüyor

Tim Roth Coppola ile çalışacak

Sekiz yıl aradan sonra Francis Ford Coppola yönetmen koltuğuna geri dönmeyi umuyor. Anlaşılan Megapolis, yönetmenin istediği gibi gitmiyor ki, Coppola yeni bir projeye başlamış durumda.Variety'nin haberine göre, Youth Without Youth, adlı projenin yönetmenliğini üstlenecek olan Coppola'nın bu, yedi yıl önceki The Rainmaker'dan sonra ilk filmi olacak.Coppola senaryoyu kendisi yazmış bulunmakta. Filmin prodüktörlüğünü ve finansal tüm işlerini American Zoetrope Poduction adı altında yapacak.Film, Mircea Ellade'nin romanından uyarlanmış. Youth Without Youth, 2. Dünya Savaşı yıllarında kendisini takip edenlerden kaçan bir profesörün, Avrupa'da Romanya, İsviçre, Malta ve Asya'da ise Hindistan'daki kovalamacasını anlatıyor.Youth Without Youth, için oyunculardan belli olanlar, Tim Roth, Alexandra Maria Lara, Bruno Ganz ve Marcel Lures. Çekimler 3 Ekim'de Bükreş'te başlayacak. Bakalım finansal sorunlar yaşayan ünlü yönetmen, bu film ile gişede başarıyı yakalayabilecek mi?
Yorumlar
  • Apocalypse'yi izledikten sonra WW II'yi bir de Coppola'dan görmek isterim dedim, umarım Apocalypse için sanırım kendisinin dediği "Bu Vietnam üzerine bir film değil, Vietman'ın kendisidir" lafını, yeni filmi için de yeni bir uyarlama ile söylenebilir kılar.

  • ben ford'un özellikle baba filmlerini çok beğeniyordum.orda gerçekten iyi bir iş çıkarmıştı:)

  • Hem filmlerde sinemada sevdiğim bir konu olan 2. Dünya Savaşı konusunda olması hemde Coppola gibi bir yönetmenin olması bu film beklentilerimi kat kat arttıryor. Bakalım yıllar sonra Coppola, böyle bir konuda neler başarıcak ne harikalar yaratıcak merakla bekliyoruz...Hemen belirteyim belki 2.Dünya Savaşı konulu film diyince aklımda kalan en beğendiklerimin etkilendiklerimin başında; Saving Private Ryan, The Piyanist, Schiller List geliyor...

  • elbette başarıyı yakalayacak o francis ford capolla...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir