13 Mayıs 2003 23:41

Craven'dan Tarihi Bilim-Kurgu Dizisi

Wes Craven yönetmenliğini üstleneceği ilgi çekici yapımların yanında, bir de bilim kurgu dizisinin yapımcılığını üstleniyor. Kral Arthur efsanesinden yola çıkılarak, Ron Milbauer ve Terri Hughes tarafından yazılacak olan bölümler, daha önce de sinemaya defalarca ilham vermiş olan tarihi olayların fantastik yorumlarından oluşacak.Craven önümüzdeki dönem yönetmenliğini üstleneceği 3 ayrı filmle de kendisini göstermeye hazırlanıyor. İlki daha önce de haberlerimize konuk ettiğimiz Cursed. Yönetmen bizim için bir kurt adam filmi hazırlıyor.Sırada ise, bir Japon filminin yeniden yapımı olan Pulse ve Alice Harikalar Diyarında'dan beslenen bir bilgisayar oyunundan yola çıkılarak hazırlanan Alice var.Anlaşılan Craven önümüzdeki dönem bir dakika bile boş durmayı düşünmüyor...İtirazı olan var mı?
Yorumlar
  • İtiraz mı??ASLA!!!!!Bence bu filmler için hiç uyumadan çalışsa daha iyi,hala Alice'e(Gerilim versiyonu,oyunu gerçekten çok sıkıydı!) başlanmamış olduğuna üzülüyorum;2 yıldır planlanıyordu.Evet, evet....bence hiç uyumadan çalışsın(Çok zalim ve bencilmiyim,ne?) :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir