13 Mayıs 2003 23:41

Craven'dan Yeni Korkular

Wes Craven ve yapımcısı Marianne Maddalena, Dimension şirketi için iki adet korku filminin prodüksiyonunu üstleniyor. Yapımlar, The Waiting ve Untitled Cop / Exorcist Project adlarını taşıyor.Juliet Snowden ve Stiles Eliot White tarafından yazılan Waiting, ölen çocuğu tarafından ziyaret edilen bir annenin hikayesini anlatacak. Diğer yapım ise gerçek bir hikayeye dayanıyor. Doğaüstü olaylara bakan New York'lu bir polisi konu edinecek.Dimension'un henüz proje aşamasındaki korku filmleri hakkında bilinenler şimdilik bu kadar. Özellikle Untitled Cop ilgi çekici gözüküyor: Craven işini bilir!..
Yorumlar
  • walla bence de ilgi çekici :)) sonuçta korku filmi değil mi :)) eh gerçekten de wes craven işini de bilir :)) çeksin de izleyelim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir