16 Haziran 2005 12:12

Craven'ın 70'lerine Dönerken

Aja kadroyu sonunda kurdu

Uzakdoğu korku filmleri kadar, 70'lerin kült korkularının da yeniden çevrimlerinin Hollywood'un yeni tutusu olduğundan bahsetmiştik. Benzer bir göreve atanan Alexandre Aja da nihayet The Hills Have Eyes'ın kadrosunu tamamladı.Wes Craven'ın 77'de çektiği, kazara ıssız çöldeki halka kapalı test alanına giren ailenin yaşadığı dehşetin anlatıldığı film türünün en çılgın yapımlarından biri kabul edilir. Çölde ilkel bir yaşam süren yamyamvari insanlar kısa zamanda tatilcileri birer av olarak görmeye başlarlar.The Hills Have Eyes'ın yeni versiyonunda, X-Men 2'nin genç mutantlarından Pyro olarak tanıdığımız Aaron Stanford, Ted Levine, Vinessa Shaw ve Kathleen Quinlan başrolleri paylaşacaklar.Stanford filmde Doug Wood'u, Shaw onun eşi Lynne'i, Levin, Bob Carter'ı, Quinlan da onun eşi Ethel'i canlandıracak. Aja'nın yeni tatilcilere nasıl bir sürpriz hazırladığını görmek için merakla bekliyoruz.
Yorumlar
  • film hayal meyal hatırladığım kadarıyla adult bir örnek...zaten wes craven'in ülkemizde çok sevilen ve tutulan bir rejisör olduğu savıyla filmin ilgi göreceğini söylemek kehenet olmasa gerek..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir