22 Ağustos 2006 12:15

Credo

Cehenneme yeni bir adım!

Cehenneme Bir Adım (The Descent) son dönemin en sıkı korku filmleri arasında üst sıralarda yer alıyor. İngiliz sineması bu filmin yakaladığı başarıdan güç alarak korku sinemasına daha fazla ağırlık vermeye başladı.Daha önce ödüllü bir kısa film yapan Alto Films de ilk uzun metrajlı filmlerini çekmeye hazırlanıyor. Credo adını taşıyan film HD formatında, Toni Harman tarafından çekilecek. Myanna Buring, Clayton Watson ve şarkıcı Stephen Gately'nin rol alacağı filmde, bir grup teoloji öğrencisi şeytan ve cehennemin varlığına dair güçlü kanıtlar elde edecek.
Yorumlar
  • korku filmlerinin konusu artık genelde cehennem ve şeytan üzerine daha çok yoğunlaşmaya başladı.bundan sonra çekilecek filmlerdede bu mutlaka olacaktır..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir