11 Ocak 2016 14:08

Creed 2?

MGM stüdyoları 'Creed 2'nin kesinlile yapılacağını açıkladı...

Eğer 2016’nın sürprizinin, “Creed” olduğunu söylersek, çok yanılmış olmayız. Sylvester Stallone, yine bizi şaşırtmayı başardı. Rocky karakterine bambaşka bir yorum getirerek, bu seneye daha başında damgayı vurmuş oldu. 73. Altın küre Ödüllerini, “En iyi yardımcı erkek oyuncu ödülü” alarak terkettiğinde, bunun daha bir başlangıç olduğunun sinyallerini aldık.


Haliyle, Hollywood’da her şey mümkündür ve bir filmde başarı varsa devamı neden gelmesin? Aldığımız haberlere göre hazır ilk film sıcakken, MGM, “Creed 2” yi kesinlikle yapacağını açıkladı. Stallone, şimdiden senaryo için fikirler ortaya atmaya başladı bile. Ama en şok edici fikir, Apollo (Carl Weathers), yanı Adonis’in babasını seriye geri getirmek. Hatırlarsınız ki Apollo, Rocky IV'te ringde ölmüştü.

Stallone, ileri-geri yaparak Rocky ve Apollo’yu birlikte görmekten bahsederken, bu fikrin “God Father 2” dekinden çok farklı olmadığını söylüyor. “Apollo’yu farklı rakiplerle karşılaştırmalıyız, mesela iri bir Rus boksör olabilir.” Diyen Stallone deneyimlerine dayanarak farklı kültürleri işin içine sokmanın faydalı olduğunu söylüyor. Akıllara şu soru geliyor, Creed 2 direkt olarak Rocky IV’e bağlanabilir mi? Adonis’in bir sonraki rakibi Drago (Dolph Lundgren) ile bağlantılı mı olacak? Belki de Drago’nun oğlu olabilir.

ZEYNEP ELMAN
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir