29 Kasım 2005 12:33

Cronenberg Öldürür

Klişelerden kurtulabilecek mi?

David Cronenberg, 5 cm kalınlığındaki İtalyan romanını beyazperdeye uyarlama cesaretini gösterdi. Twitch Film'in bildirdiğine göre ünlü yönetmen I Kill'i Bruce Beresford'tan devralmak için görüşmelere başladı.Beresford'un beyazperdeye taşımak için çalışmalara başladığı romanın senaryosu Davide Ferrario tarafından yazılmıştı. Öldürdükleri insanların yüzlerinden maskeler yapan çılgın katillerin hikayesi olan I Kill, korku sineması açısından tanıdık öğeler içeriyor.Ancak Cronenberg'in kamerasının değeceği her filmi gibi I Kill'i de sabırsızlıkla bekleyeceğiz.
Yorumlar
  • Seyircinin tepkisinden korkmadan film çekebilen ender yönetmenlerden olduğunu düşünüyorum. Sinek, Crash ve History Of Violence gibi referanslardan sonra, yeni projelerini merakla beklemek gerek

  • david cronenberg dünyanın en önemli 10 yönetmeni içine girebilecek yeteneğe ve tecrübeye sahib ender yönetmenlerden bi kaçıdır.kendine has prensipleri olan ve her zaman farklı olmayı seçen sıradanlıkdan uzak anormal filmlerin kahramanı olarak çıkmıştır karşımıza her zaman bizi şaşırtan bi yönetmen. zaten onu bu kadar sevmemizin nedenlerinden bi kaçırda budur. yeni projesinide büyük bi heyecanla bekleyeceğiz. cronenberge güvenimiz sonsuz şaşırtıcı bi film ortaya çıkaracakdır buda bizim heyecanlı dakikalar yaşayacağımızın anlamına geliyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir