16 Şubat 2004 13:05

Cronenberg Şiddetin Tarihini Yazıyor

David Cronenberg, grafik roman uyarlamasına zıpladı!

David Cronenberg'in yeni projesi Painkillers'dan size daha önce bahsetmiştik. Yönetmen bu aralar yeni bir projeyle daha anılmaya başladı. Film yapılacağını daha önce duyurduğumuz, Judge Dredd'in yaratıcısı John Wagner'in imzasını taşıyan korku temalı grafik roman A History Of Violence'ın beyazperde versiyonu için Cronenberg ile anlaşma imzalandı. Kitap John Olson tarafından beyazperdeye uyarlandı.Kitap, sırlarla dolu geçmişi arkadaşları ve ailesi tarafından bilinmeyen Tom McKenna'nın şiddet dolu öyküsünü anlatıyor. Eski suç yaşamını silen McKenna dükkanında yaşanan bir olayın ardından yeniden eline silahı almak zorunda kalıyor. Usta yönetmen klasik temalarına bir süreliğine ara verecek gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • cronenenberg'in her çalışması ilgi çekebilir, ne kadar kötü de olsa onun sinemada her zaman alıcsı çıkar ki ben de bunlardan birisiyim!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir