6 Şubat 2006 15:06

Cronenberg'le Yıldızlara Yolculuk

Üstad gülümsetmek istiyor

Şiddetin Tarihçesi ile senenin en başarılı yapımlarından birine imza atan usta yönetmen David Cronenberg şimdi de güldürmek istiyor. Variety'nin haberine göre üstadın, daha önce bahsettiğimiz yeni filmi Maps to the Stars bir kara komedi ve çekim tarihi kararlaştırıldı.Serendipity Point Films'in yapımcılığını üstlendiği ve sonbaharda çekimlerine başlanacak olan film, Kanadalıların Amerikan topraklarında çekeceği ilk film olma özelliğini de taşıyor.Bruce Wagner'in yazdığı senaryo ile ilgili ipucu vermeyen Cronenberg sadece ''Bunun bir Hollywood filmi olacağını da söyleyebiliriz çünkü içinde ajanlar, aktörler ve menajerler var. Bruce bu dünyayla ilgili karakterler yaratmada çok başarılı ve ben de uzun yıllardır onunla çalışmak istiyordum'' dedi.
Yorumlar
  • Hakikaten A History Of Violence gibi bir filmden sonra komedi hiç iyi bir fikir değil. David croenberg'in son anda oscar adaylığını kaçırmasına ise hala çok kızgınım...

  • Komedi ve Cronenberg'ü bir arada görmek çok ilginç olabilir..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir