24 Kasım 2014 01:00

Crowe: Bir ulusu işgal ettik

Russel Crowe, ilginç bir açıklamada bulundu.

Çekimleri Türkiye’de yapılan “The Water Diviner” filmiyle ilgili konuşan oyuncu Russell Crowe, “Gelibolu'da bağımsız bir ulusu işgal ettik" dedi.

Ünlü aktör ve yönetmen Russell Crowe, katıldığı bir televizyon programında ülkesinde tartışmaya yol açan açıklamalar yaptı.

Crowe, çekimleri Türkiye'de yapılan “The Water Diviner' filmiyle ilgili “Gelibolu'da bağımsız bir ulusu işgal ettik" diye konuştu.

Russell Crowe, bu gerçeğin bugüne kadar hiç dile getirilmediğini belirtti.


Ünlü aktör, Avustralya'nın artık bunu dile getirebilecek kadar olgun olması gerektiğini söyledi.

Crowe'un açıklamaları Avustralya ve Yeni Zelanda'daki sosyal paylaşım sitelerinde günün en çok konuşulan konularından biri oldu.

“The Water Diviner” filminde, Birinci Dünya Savaşı sırasında Gelibolu'ya giden ve bir daha dönmeyen oğullarını aramak için Çanakkale'ye gelen Avustralyalı bir adamın yolculuğu anlatılıyor.


Merakla beklenen filmde Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan da rol alıyor.

Filmin fragmanı:

Yorumlar
  • "You know, I think, after 100 years, it's time to expand that mythology. And I think we should be mature enough as a nation to take into account the story that the other blokes have to tell. You know because we did invade a sovereign nation that we'd never had an angry word with. " http://en.wiktionary.org/wiki/vade http://en.wiktionary.org/wiki/vado#Latin "so we reign" "yardımlarına koşturduk, yoluna koyduk, artık acı kızgın sözler etmeyelim." diye anlaşılıyor...

  • Zaman gelecek siz de işgal edilecek ve çektirdiğiniz acıların bedelini gelecek nesilleriniz ödeyecektir herhalde..Herşey sırayla...

  • o ulusda çok yeri işgal etti.

  • Adamlar hem işgal ediyor.Sonra da filmini çevirip bizim gibi ülkelerden para kazanarak bizi sömürüyor.SÜPERLER YAA

  • Ey Russel. Thanks a lot for your explanation. Kim demiş kaleler surlardır rakiplerin, umurumdamı senin kanlı kruvazörlerin, kim demiş benim için o hasta adam diye, Bura Çanakkale dir tez elden dön geriye.. diyen MEHMETCİK vardı yedi düvelin karşısında. Ruhları şad olsun Rabbim rahmet eylesin ŞEHİTLERİMİZE...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir