5 Mayıs 2005 22:12

Crowe ve Kidman Rüzgarı

Luhrmann'ın üçlemesinde ilk adım sağlam

Kırmızı Değirmen'le Red Curtain adını verdiği romantik üçlemesini tamamlayan Baz Luhrmann'ın Rüzgar Gibi Geçti'ye rakip olacağını duyurmuştuk. Ünlü yönetmen henüz ismini belirlemediği filminde Oscarlı oyuncular ve Russell Crowe ve Nicole Kidman'ı bir araya getirecek.Yeni bir epik üçlemeye soyunduğunu ve ilk filminin Rüzgar Gibi Geçti'nin klonu olacağını söyleyen ünlü yönetmen için senaryoyu Collateral'den hatırladığımız Stuart Beattie yazacak.Kidman ve Luhrmann daha önce Kırmızı Değirmen'de çalışmışlardı ancak bu film Crowe ve yönetmenin ilk çalışması olacak. Luhrmann, epik üçlemesine yine Nicole Kidman ve Leonardo DiCaprio'nun başrollerinin paylaşacağı bir Büyük İskender biyografisi ve Rusyaða geçen bir başka hikaye ile devam edecek.
Yorumlar
  • Hem kidman hem crowe su anda öyle yoğunlarki gelen yeni teklifleri nasıl karşılayacaklar merak ediyorum doğrusu. Bu ismi belli olmayan projede en erken 2007 de cıkar karşımıza

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir