13 Mayıs 2003 23:41

Cruise Kaptan Amerika'yı mı Oynayacak?

Ünlü oyuncu Tom Cruise'un, süper kahraman "Kaptan Amerika"'nın filminde rol alacağı iddia ediliyor.Marvel şirketinden Avi Arad, senaryo hazırlıkları tamamlandığında Cruise'a Kaptan Amerika rolünü teklif edeceklerini açıkladı.Filmi tanınmış bir oyuncuyla çevirmek istediklerini söyleyen Arad, Cruise'un rol için biçilmiş kaftan olduğunu ifade etti. Cruise, daha önce "Demir Adam" karakterini canlandırmak istediğini belirtmişti. Bu isteğiyle, süper kahramanlara meraklı olduğu ortaya çıkan Cruise'u bakalım beyaz,kırmızı, mavi kostüm içinde sinema salonlarında izleyebilecek miyiz?
Yorumlar
  • Tabi demir adam için biçilmiş kaftan.çapkın bir trilyoneri (tony stark) ondan daha iyi canlandıracak bir oyuncu daha tanımıyorum.

  • bence bu film için tom cruise iyi olmaz.Captan amerika sarışın.Tom cruise a sarı saç yakışmaz.Nİçn DiCaprio olmasın?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir