13 Mayıs 2003 23:41

Cruise Önce Baştan Çıkardı, Sonra Dinden...

Tom Cruise'la aşk yaşamakta olan İspanyol yıldız Penélope Cruz, sevgilisinin dini inancını benimseyerek Sientolojist olacağını açıkladı. Yıldız, katolik inanışını terk edişini yazılı olarak da belgeleyeceğini ifade ediyor.Sientoloji, bilimi merkeze alan bir düşünce ve inanış sistemi olarak tanımlanıyor. Hollywood'da bu inanışı paylaşanlar arasında John Travolta ve Tom Cruise öne çıkan isimler. Penélope'nin, Tom'la birlikte olmaya başladığından beri Sientolojist toplantılarına katıldığı bir süredir biliniyordu.Bu son gelişme, Cruise-Kidman ayrılığına dair şimdiye dek gölgede kalmış bir tezi de gündeme taşıdı: Cruise'un peşisıra Sientolojist olmayı reddeden ve çocuklarını kiliseden uzak tutmaya razı gelmeyen Nicole Kidman'ın, kocasını bu konudaki ısrarları yüzünden gözden çıkardığı ve ikilinin arasının din farkı sebebiyle açıldığı söyleniyor.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Filmlerdeki çekim hataları Filmlerdeki çekim hataları

   Milyonlarca dolar harcanan Hollywood yapımlarındaki hatalı sahneler, dikkali izleyicilerin gözünden kaçmadı!

  • Dakota Johnson festivale damga vurdu Dakota Johnson festivale damga vurdu

   Marakeş Film Festivali’nin jürisinde yer alan genç oyuncu Dakota Johnson güzelliğiyle festivale damga vurdu.

  • Efsane filmler hakkında bilinmeyen gerçekler Efsane filmler hakkında bilinmeyen gerçekler

   Mutlaka aralarından bazılarını izlemişsinizdir ama eminiz ki bu bilgileri bilmiyorsunuz. İşte ünlü filmlerin perde arkasından eğlenceli ve bir o kadar da şaşırtıcı bilgiler...

  • Sinema tarihinin en seksi karakterleri Sinema tarihinin en seksi karakterleri

   İngiliz sinema portalı Chili’nin katılımcılarına sorarak hazırladığı ve binlerce sinemaseverin tercihlerine dayanılarak oluşturulan “Sinema tarihinin en seksi kadın ve erkek karakterleri” sıralaması yayımlandı.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir