1 Eylül 2004 11:05

Cruise Savaşları

2. Dünya Savaşı'nda İngiliz olmak

Cruise Savaşları
Tom Cruise'den her güne bir film… Ünlü oyuncu yaşı ilerledikçe daha az projede yer alacağına popülerliğini her gün arttırıyor dolayısıyla bir senede nerdeyse üç filmde rol alır hale geldi. Michael Mann'ın filmi Collateral'de başrolde oynayan Cruise, filmin Fransa'da tanıtım kampanyasında Mann'la beraber yeni bir film hazırlığında olduğunu söyledi. 2. Dünya Savaşı'nda İngilizlerle yapılan savaşları anlatacaklarını söyleyen oyuncu fimle ilgili fazla ipucu vermedi. Sadece çekimlerin 2006'dan önce başlamasını isteyen aktör tabi ki önceliğin Steven Spielberg'le beraber çalışacağı Dünyalar Savaşı (War of the Worlds) ve çekimleri ertelendikçe ertelenen hatta bu yüzden yönetmeni Joe Carnahan'ın bile projeden ayrılmasına yol açan Görevimiz Tehlike 3 olacağını belirtti.Tarihi filmlerin popülerliği herhalde Cruise'u da oldukça cezbediyor. Antik Çağda yaşanan kahramanlık destanları beyazperdeyi süslemeye devam ederken Hollywood'un ibresi 2. Dünya Savaşı'na doğru kayıyor gibi. Beyazperde.com okuyucuları hatırlar Quentin Tarantino'nun da aynı döneme ait hikayeler içeren Inglorious Bastards adlı filmi için çalışmalara başladığını duyurmuştuk. Bu gidişle 2006 sinemalarda savaş yılı olacak.
Yorumlar
 • Duyduğuma göre Cruise "The Few" adlı bir İkinci Dünya Savaşı konulu filmde oynayacakmış. Filmde Alman Hava Kuvvetleri İngiltere'yi bombalarken onlara karşı duran az sayıdaki İngiliz avcı uçağı pilotunun yaşadıkları işleniyor. Başroldeki Tom Cruise İngilizler safında çarpışan Amerikalı bir pilotu canlandırıyor.

 • Tom Cruise giderek çıtayı daha da yükseltiyor.Oskarın yakın takipçisi olduğu da bir gerçek nitekim 3 akade mi adaylığı da bunun göstergesi ve tabii aldığı sayısız saygın ödül.Son dönem filmleri sanastsal olarak hem çok çeşitli hem de başarılı,ayrıca elimizdeki adam bir gişe canavarı.Unutmadan biz seyircideki karnesi de yıldızlı pekiyili.Bize de geriye aynen devam Tom demek kalıyor herhalde.......

 • tom filmlerde oynuyor oynamasınada oscarı kucaklayamadı daha.bu da onu hırslandırıyor.galiba bu nedenle daha çok film çeviriyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Haberler

 • Vizyondaki filmlerde bu hafta! Vizyondaki filmlerde bu hafta!

  Vizyondaki filmler! Bu hafta Türkiye sinemalarında 2'si yerli 9 film vizyona giriyor. Vizyondaki filmlerde aksiyon, dram, komedi, macera türündeki filmler sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.

 • Olay film ''Muhammed'' vizyona giriyor Olay film ''Muhammed'' vizyona giriyor

  30 milyon dolarlık bütçesiyle son zamanların en çok konuşulan filmlerinden olan ''Muhammed'' filmi vizyona giriyor. Tartışmalara yol açan Muhammed filmi Çağrı filminden sonra çekilen kaliteli bir film olarak gösteriliyor.

 • Estetik bağımlılığını Lara Flynn Boyle'yi tanınmaz hale getirdi Estetik bağımlılığını Lara Flynn Boyle'yi tanınmaz hale getirdi

  Son yıllarda filmleriyle değil estetik bağımlılığıyla gündeme gelen Lara Flynn Boyle son görüntüsüyle şaşkına çevirdi. Lara Flynn Boyle'nin yüzü tanınmaz hale geldi.İşte Lara Flynn Boyle'nin estetikten önceki ve sonraki hali...

 • Açlık Oyunları'ndan yeni görsel Açlık Oyunları'ndan yeni görsel

  Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 2 filminden yeni bir görsel yayınlandı.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir