7 Ekim 2005 01:21

Cruise ve Holmes Bebek Bekliyor

Cruise üçüncü kez baba olacak

Tom Cruise ve Katie Holmes, bebek bekliyorlar. People's dergisinin haberine göre Holmes hamile. Bunu dergiye kendileri açıklamış bulunmaktalar.Hollywood'un ünlü çifti, Nisan'dan beri beraberler ve Haziran ayında nişanlanmışlardı.Tom Cruise'nin basın danışmanı Lee Anne DeVette açıklamasında, Cruise ve Holmes'un çok heyecanlı olduklarını ve bu durumdan dolayı çitfin çok mutlu olduğunu söyledi.Çiftin doğacak bebekleri Holmes'un ilk çocuğu, Cruise'un ise üçüncü çocuğuı olacak. Cruise'nin Nicole Kidman ile evliliğinden Connor ve Isabella adlı iki çocuğu bulunmakta.43 yaşındaki aktör Cruise halen, Görevimiz Tehlike 3'ün çekimlerinde aksiyona dur demiyor.
Yorumlar
  • ben yıllardır tom'u kısır biliyordum.nicole kıdman la çocukları evlatlık değilmiydi!!!he gerçi katie holmes ı çok beğeniyorum bir bayan olarak ..ama acaba benmi yanılıyorum kısırlık konusunda!!

  • inanmıyorum ne kadar sevindim :((((

  • yapmayın Allah aşkına kıza yazık oldu filan tom cruise gibi adamı bulduguna sükretmesi lazım holmes bence çok önyargılı davranmayın bakın çocuklarıda oluyormus Allah bağışlasın diorum.

  • tom gibi bir fırlama olur kesin...

  • bravo bu ne hız! böylelikle tom cruise un istediği vakit çocuk sahibi olabileceği şeklindeki güzide gerçeği öğrenmiş olduk zira nichole kidman'dan bile kendi kanından bir çocuğu yoktu.Katie bir an önce doğursada çocuğun neye benzediğini görsek.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir