26 Mayıs 2005 11:40

Cruise'un Timi

Görevimiz Tehlike'de on kadına bir erkek

Katie Holmes, Michelle Monaghan ve Lindsay Lohan'ın da katılımıyla Görevimiz Tehlike 3'ün James Bond serilerini andırmaya başladığından bahsetmiştik. J.J. Abrams'ın yönetmenliğini yapacağa filme nihayet Tom Cruise'dan sonra bir aktör daha eklendi, Jonathan Rhys Meyers.Alex Kurtzman ve Roberto Orci'nin senaryosundfan uyarlanacak olan filmde Cruise'u yeniden Ethan Hunt olarak izleyeceğiz. Meyers ise Hunt'ın özel timinin üyelerinden birini canlandıracak.En son Büyük İskender'de izlediğimiz genç oyuncu Vanity Fair'dan sonra Görevimiz Tehlike'de de rol kapan Meyers, Woody Allen'ın Match Point'in de yer almayı başardı.
Yorumlar
  • inşallah güzel bir film olur.o maç sayısındaki çocukta çok güzel rol yapıyor.

  • bence bu işi yapabilir meyers...

  • bence de çok yaşlandı.. ama film çekmeye devam etsin. ikinci film süperdi harikaydı inşallah bu da öyle olur.

  • tom ilk filmden bu yana çok yaşlandı ama bence hala bir numara filmi sabırsızlıkla bekliyorum .tek eksi tarafı lindsay lohan.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir