23 Ekim 2010 00:00

Cumbul, Kusturica'ya yanlış yapıldığını düşünüyor

Meltem Cumbul, Kusturica krizini değerlendirdi.

Meltem Cumbul, marka yüzü olduğu giyim firmasının, "Giysime Toz Kondurmam" temalı yarışmasının finali için düzenlenen partide ilginç açıklamalarda bulundu. Bahar Korcan'ın Galata'daki mağazasınında düzenlenen partiye bir çok ünlü isim katılıtkrn, Cumbul yarışmayı kazanan Arzu Kurt'a iki kişilik Paris tatili ve bir kamera hediye etti. Cumbul'un şıklığı ve keyifli hali dikkatlerden kaçmadı. Partiye Neslişah Alkoçlar, Demet Şener, Lal Dedeoğlu, Efe Duru, Zeynon Gönenç gibi isimler katıldı.

"KRİZ DAHA İYİ YÖNETİLEBİLİRDİ"

Meltem Cumbul jüri üyesi olduğu Altın Portakal Film Festivali hakkında gazetecilere açıklamalar yaptı: "Bence çok iyi bir festival oldu. Çoğunluk en iyi film ödülünü aldı. Birçok ilkin yaşandığı festivalde jüri üyesi olmak bir başka keyifti." Cumbul ayrıca, Bosna'daki katliamlarla ilgili açıklamaları nedeniyle protesto edilen usta yönetmen Emir Kusturica'nın jüri üyeliğini bırakıp Antalya'yı terk etmesi üzerine de konuştu: "Bence her ne olursa olsun bu olaylar festivalin önüne geçemedi. Ülkemize davet edilen çok önemli bir yönetmene bu yapılmamalıydı. Yaşananlar aslında daha iyi yönetilebilirdi. Fakat daha olaysız olmasını dilerdim. Ben kim haklı kim haksız tarafından bakmak yerine, oyuncu olduğum için olaya objektif bakıyorum."

Yorumlar
  • ekmek yemiyorlar ki sayın hasan kıvırcığın kilosunu sor yada maydanozun o zaman cevap verir emin ol :)

  • hadi bil bakalım istanbul da ekmeğin tanesi kaç para

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir