8 Aralık 2010 01:00

Çuvalda ikinci rövanş

2003'te ABD'lilerin 11 askerimizin başına geçirdiği çuvalın intikamını, 'Kurtlar Vadisi: Irak'tan sonra bu kez de 'Sultanın Sırrı' filmi aldı!

17 ARALIK'TA GÖSTERİLECEK
Sinemada politik intikam! Kuzey Irak'ta 2003 yılında 11 askerimizin başına ABD'lilerin çuval geçirmesi uzun süre gündemi meşgul etmişti. 2006'da çevrilen 'Kurtlar Vadisi: Irak' filminde bu kez Polat Alemdar, Amerikalılar'ın başına çuval geçirerek intikam almıştı. Benzer bir sahne 17 Aralık'ta gösterilecek 'Sultanın Sırrı' filminde de yer aldı.

Filmin fotoğrafları için tıklayınız.."İNTİKAM BİLİNÇALTIMIZDA!"

Filmde Türk istihbaratçıyı canlandıran Burak Sergen, Amerikalı ajan rolündeki Emanuel Bettencourt'un başına çuval geçirerek, onu sorguluyor. Yapımcı Ömer Erbil, sahneyle ilgili şu açıklamayı yaptı: "Bilinçaltımızda hâlâ o olayla ilgili intikam duygusu yatıyor."

Filmin fragmanı

Sultanın sırrı sinema fragmanı. | video.mynet.com

MYNET SİNEMA FACEBOOK'TA. SEN DE KATIL! "Tıkla Beğen"

Yorumlar
  • Anca sinemada intikam alırlar başka türlüsü olamaz zaten.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir