18 Aralık 2006 15:45

Cyborg'um Kime Ne?

Beklenen Kore filmi I'm a Cyborg, But That's OK'in afişi...

Chan-wook Park'ın yeni projelerinden size bahsetmiştik. Yönetmenin Kore dışında da geniş bir hayran kitlesi var.I'm a Cyborg, But That's OK isimli ilginç projesinin çekimleri sürüyor. Filmin afişi ise şimdiden internette yerini aldı!Film kendisini cyborg zanneden bir kızla, insanların ruhunu çalabildiğini iddia eden bir erkeğin akıl hastanesinde tanışmalarını anlatıyor. Sonrası? Sonrasında ortalık bir hayli karışıyor...En son Lady Vengeance filmini izlediğimiz yönetmen ayrıca Evil Live diye bir çağdaş vampir filmi çekiyor.Yeni haberler için gözünüz Beyazperde.com'da olsun!
Yorumlar
  • Park amcamız yapmış yine yapacağını,merakla beklediğim filmler arasına girdi bile,özellikle son yıllarda Kore sinemasının yaptığı büyük yükselişte "Oldboy" ile büyük payı bulunan yönetmenin bu filmde biraz daha hafif bir konuyu ele alışına kanmamak lazım,bence altından oldukça ilginç bir şeyler çıkacaktır,afiş de çok tatlı bu arada,bekliyoruz bakalım.Saygılar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir