25 Kasım 2004 16:12

Da Vinci Esrarını Korurken…

Şifreyi çözecek son isim de belli oldu

Da Vinci Şifresi raflara çıktığı ilk günkü popülerliğini koruyamaya devam ederken hepimiz artık Ron Howard'ın beyazperde uyarlamasına kilitlendik. Hikayenin kilit isimi Robert Langdon'ı canlandıracak ismin Tom Hanks olduğunu duyurmamızın ardından güzel Fransız kahramanımız da belli oldu gibi. Julie Delpy, Sophie Neveu karakterine bürünüyor dersek ne düşünürsünüz?Krzystof Kieslowski'nin Üç Renk'inden hatırlayacağınız Fransız oyuncu, Da Vinci Şifresi ile ilgili dedikodulara son vermek üzere The Boston Globe'a konuştu. Yapımcı Brian Grazer ve yönetmen Ron Howard'la görüşmelerinin sürdüğünü itiraf eden Delpy ''Bu rol için her gün dua ediyorum umarım benim olur'' dedi. Kitaptaki karakterin Fransız olmasının kendisi için büyük avantaj olduğunun farkında olan güzel yıldız ''Neveu kızıl saçlı ve beyaz tenli bir kadın. Benim fiziksel yapım da böyle bir dönüşüme müsait. Bu karakteri çok iyi canlandıracağımı düşünüyorum'' diyerek hakkında çıkan dedikoduları doğruladı.Eğer Howard'la Grazer da Fransız oyuncu kadar iyimserseler, haber yakında kendileri tarafından da doğrulanacaktır. Da Vinci'nin sayfalarda yakaladığı başarıyı beyazperde de yakalayacağına inanıyorsanız Beyazperde.com'u tıklayın, tüm gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun.
Yorumlar
  • tom hanks oynıycak hee? iyi hade hayırlısı

  • kusura bakmayın arkadaşlar ama söylediğiniz isimlerin hiçbiri robert langdona uymuyor!!!jean reno çok iyi bir oyuncu ama langdon için yaşlı sayılır.joonny deep ise tip olarak alakası yok!tom hanksin seçildiğini duyduğumda bundanda memnun olmamıştım ama sizin fikirlerinize göre o bile iyi kaldı...

  • Kitap malum cok konuşuldu ama ben henüz okuyamayanlardanım, film ilgimi daha çok çekiyor desem yalan söylememiş olurum. Projeye yeni katılan julie delpy için suan bi görüşüm yok ama bence uma thurman olsa belki daha iyi olabilirdi, yüz hatları duruşu fransızlara cok benziyor. Merakla yeni haberlri bekliyoruz...

  • yok yawf..olamamış bence :(((hiç birini beğenmedim seçilen karakterlere uymadı gibi geliyo bana:(((

  • güzel bir gerilim polisiye kitabıydı johnny depp bu role daha çok yakışacagını hep düşünürdüm ama tom Hanks oynamasına da sevindim... iinşallah film kitabı kadar iyi olurrr.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir