7 Nisan 2006 19:48

Da Vinci'nin Zaferi

Dan Brown mahkemeyi kazandı

Michael Baigent ve Richard Leigh adlı iki tarihçinin Dan Brown'a, Da Vinci Şifresi'nin, kendi kitapları Holy Blood Holy Grail'dan (Kutsal Kan Kutsal Kase) izinsiz alıntılar içerdiği hakkında dava açtıklarını duyurmuştuk.NTV-MSNBC'nin haberine göre İngiltere Yüksek Mahkemesi davaya son noktayı koydu ve Dan Brown lehine karar verdi.Davadan sonra açıklama yapan ünlü yazar, dava edilmiş olmaktan ötürü hala şaşkın olduğunu dile getirirken mahkemenin kararından da doğal olarak memnuniyet duyduğunu dile getirdi.
Yorumlar
  • dan brown bir kurgu roman yazmıştır. diğer dava açan arkadaşların kitabı ise bir tarih kitabı olma iddiasındadır. e o halde bir romancının tarih kitabındaki bilgilerden faydalanması doğaldır.hem o tur bir tarihsel gerçekliği açığa çıkardığını iddia ettiğin kitap yaz hem de yok bizim yazdıklarımızı çalıp ayrıca roman yazdılar de. bu adamların yaptıkları terbiyesizlik yüzsüzlük rant elde etme çabasıdır. bu da çok bellidir zaten. böyleyken böyle sevgili beyazperde. kendine iyi bak.

  • Dan Brown'un davayı kazandığna sevindim.Zaten onun başka kitaplardan fikir çalacağanı düşünmezdim.

  • Dan brown un davayı kazanmasına sevindim.film çok güzel olacağa benziyor. inşallah en kısa zamanda gelir.

  • Filmin önündeki son engelde kalktı.SON 42 gün

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir