13 Mayıs 2003 23:41

Daha Olgun Bir Mary Jane

Örümcek Adam'ın devam filmi The Amazing Spider-Man'in hazırlıkları sürerken, filmin Mary Jane WatsonKirsten Dunst, yeni filmde karakterinin ne gibi farklılılar içereceğini anlattı. İlk filmdeki haline göre çok daha güçlü bir karakteri canlandırmaya hazırlanan Dunst, ilk filmdeki özgüven yoksunu, ne istediğini bilmeyen Mary Jane'in yerini,yaşamını ve ilişkisini kontrol edebilen bir kadının alacağını belirtti."Mary Jane, kadın kimliği ve yaşamdaki seçimleri vasıtasıya güç kazanmış bir kadın olarak karşımıza çıkacak." diyen Dunst, yönetmen Sam Raimi ile karakteri hakkında bol bol konuşmuş ve olgunlaşmasında etkili olmuş. Böylece ikinci filmde ağırlıklı olarak yer alacağını düşündüğümüz Mary Jane karakterini, daha olgun bir genç hanım olarak izleyeceğiz.
Yorumlar
  • mrj cırkın dıyenın alnını karıslarım tamammı canlarım

  • yani gerekliydi..hatta ilk filmde yapsalardı daha ii olurdu..çizgiromandaki;güçlü,olgun,ne istediğini bilen ve bu özellikleriyle(güzelliği söylememe gerek yok)peter parker ı sürükleyen bir mary jane görmek daha zevkli olacak

  • ben spidermani beğenmiştim baya ama tek eksiği doğru dürüst bir kadın oyuncu içermemesiydi. yani kristen bence hiç mi hiç olmamıştı. hatırlayın bi hastane odası sahnesi wardı kristen orda bayık bayık bakıyordu o kadar kötüydü ki... neyse umarım bu olgunlaşma oyununa da yansır :)

  • Bence spıderman'ın ilk filmindeki rol daha iyi idi. Ama insanlar zamanla değiştiği için bu rolün ona yakışması kendisine bağlı. Merakla bekliyorum. Spıderman 2 'yi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir