13 Mayıs 2003 23:41

Daha Özel Bir Kadın?

"Pretty Woman-Özel Kadın" filminin devamının çekilmesi gündeme geldi.Çağdaş Sindrella öyküsü için Julia Roberts ve Richard Gere'in tekrar biraraya geleceği iddia ediliyor."Pretty Woman 2"'yi Garry Marshall'in yönetmesi bekleniyor. Filmin maliyeti yapımcı şirketi düşündürüyor. Gere ve Roberts film başına 20 milyon dolar ve toplam hasılattan %5 pay isterken, Marshall 10 milyon dolar ve %2 hasılat payı talep ediyor.Kimi eleştirmenler salt iki oyuncu ve yönetmen için asgari 50 milyon dolar gerekecek bir filmin gereksiz olacağı düşüncesinde. "Kaçak Gelin" filminde aynı üçlünün aslında "Pretty Woman 2"'yi çektiklerini belirten eleştirmenler,bu yüksek maliyeti devam filminin karşılayamayacağı fikrinde birleşiyor.
Yorumlar
  • BİR MUCİZE,BİR SİHİR,BİR GİZEM!...Mucizelere yalnızca aptallar mı inanır,yoksa mucizeler yalnızca onlara inananlar için mi gerçekleşir?Burada mucize,ve sihir Vivian'a Edward tarafından gösteriliyor.Ve işte bu değil midir herkesi büyüleyen???Film ayrıca,mümkün olan en muhteşem insanla beraber olsanız bile,her zaman kapıyı vurmadan hayatınıza girecek ve üzerinizde aşırı güçlü bir afrodizyak etkisi yapacak yenibir yabancı olacaktır,tezini doğruluyor.Monoton yaşamından ve her istediği şeyi elde etmekten sıkılan bir adam ve ona hayatın anlamını ve aşkı öğreten farklı sınıftan elit olmayan,ama bir o kadar da yaptığı meslekle örtüşmeyen bir masumluğu olan bir karakterin usta oyunculuğunu görüyoruz.BEnzer ihityaçları olan iki kişinin ,kazara doğru zamanda karşılaşmaları,öyle korkulacak bir rastlantı değil.TAm ihtiyaç duyulduğu anda,gerçekleşen topic:Mucize ve bunun doğurduğu sihir ve gizem.Film,hala her gösteriminde,daha önce defalarca izleyenler tarafından bile izleniyorsa,ve geçen zamana rağmen yeni filmlerin arasında kritik konusu oluyorsa,aslında söylenecek fazla da bir şey olmasa gerek.Yalnızca,filmin sound track'inde yer alan "It must have been Love"adlı şarkı da,filme en çok uyan parça.Bir şarkı,bir filmi bu kadar mı iyi yansıtabilir,özellikle de şarkının yer aldığı sahne.O kadar güzel bir sahneydi ki,Richard Gere'in sahnelediği performansta,ben gerçekten aşık bir adam gördüm,ve ister istemez aşık olduğu bayanın kendim olduğunu düşledim,beni o kadar çok sahnenin içine çekti ki,ister istemez bu duygu uyandı bende....SAnırım filmin sihiri bana da bulaşmış....Sadece beni üzen tek bir şey var,o da filmde oynayan erkek ve kadın karakterin bu filmin başarısının altında biraz ezilmeleri ve bir daha bu kadar yankı uyandıracak,ses getirecek bir projede yer alamamaları.Özellikle Julia Roberts'ın oynadığı "Closer" adlı film,bir faciaydı.Umarım,her iki oyuncu için de bir MUCİZE;BİR SİHİR;BİR GİZEM tekrar gerçekleşir,eskisinden daha fazla,katlanarak hem de :)

  • bence devamı gelmeli.. özel bir kadın gerçekten çok özel bir film.. ben çok beğenerek izliyorum hala.. devamını da izlemek isterim.. ama yine aynı ikilinin olması şart..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir