16 Aralık 2010 01:00

Daha yüksek sesle; Emek'i yıktırmayacağız

İsyanbul Kültür Sanat Varyetesi, bir kez daha 'Emek Sinemasını yıktırmayacağız!' dedi...

Beyoğlu’nda Emek Sineması, İnci Pastanesi ve Yeni Rüya Sineması’nın da içinde bulunduğu adadaki tarihi binaların yıkılarak yenilenmesi projesinin İstanbul 9. İdare Mahkemesi’nce durdurulmasının ardından dün bilirkişi heyeti Emek Sineması’nda incelemelerde bulundu.

İsyanbul Kültür Sanat Varyetesi, Mimarlar Odası, İmece (ToplumŞehircilik Hareketi) eski Yeşilçam yıldızları ve Emek Sineması müdavimleri bir kez daha Emek Sineması'nın önündeydi.

50 kişilik grup, bilirkişi heyetinin inceleme yapacağı İstiklal Caddesi Yeşilçam Sokak üzerindeki Emek Sineması önünde toplandı ve 'Emek bizim İstanbul bizim' yazılı pankart açtı.Bilirkişi heyeti saat 15.00 sıralarında gelerek incelemelerine başladı. Bilirkişi heyetinin binaya girmesiyle grup 'Hepimiz bilirkişiyiz' , 'Emek bizim İstanbul bizim' , 'Sermaye elini emeğimden çek' sloganları atıldı.

MYNET SİNEMA FACEBOOK'TA. SEN DE KATIL! "Tıkla Beğen"

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir