29 Ekim 2008 10:42

Daima Süperiz!

Robert Downey Jr ve Don Cheadle, Iron Man 2 ve The Avengers için imza attılar...

Iron Man bir süper kahraman filmine göre hiç fena değildi. Hatta kimi politik göndermeleri, sıkı oyunculukları, zekice esprileri ile başarılı bile kabul edilebilir. Haliyle devam filmi yola çıktı bile... Robert Downey Jr ve Don Cheadle kadrodalar.Öte yandan süper kahramanlar karması The Avengers da yola çıkıyor. Projede Iron Man, Captain America, Thor, ve Hulk ortak bir düşmana karşı güçlerini birleştiriyorlar. Robert Downey Jr. bu projede de rol alacak.Bu arada Amerika'nın süper güçlerini işbirliği yapmaya ikna edecek düşmanı da çok merak ettik doğrusu. Bakalım ortaya ne denli gerçekçi bir mücadele çıkacak?
Yorumlar
  • Maşallah hiç fırsatını kaçırmıyorlar, onlarda haklı bir yerde, sadece bu tarz filmlerden hoşlanan insanlar var ve bu filmler onları sinemaya cekebiliyor. Bu yüzden yapımcılar uzattıkca uzatıyor, bişey demiyoruz yapılsında başka sinema türlerinide kaçırmamak gerek diye düşünüyorum.

  • beklenen bir 2. yapımdı ,haber için teşekkürler.

  • harika bi haber.:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir