20 Temmuz 2005 14:36

Damien Dönüyor

The Omen de yeniden çevrim fırtınasında

Hollywood'un yarattığı yeniden çevrimler fırtınası devam ederken The Omen de nihayet nasibini alıyor. Variety'nin haberine göre Richar Donner'in 1976 yapımı kült korku klasiği Düşman Hattı ve Anka'nın Uyanışı'nın yönetmeni John Moore'un ellerinde yeninde şekillenecek.The Omen 666, tamamen Donner'in filmine sadık kalınarak çekilecek. 20th Century Fox'un yapımcılığını üstlendiği yeni yapımın senaryosu da Dan McDermott'a teslim edilmiş.1976'da aldığı eleştirilere rağmen oldukça beğenilen ve bir çok devam filmi de çekilen The Omen'de, yeni doğan bebeklerini kaybeden bir ailenin yaşadıkları anlatılıyordu. Karısının bu acıyı yaşamaması için ondan habersiz evlat edinen baba bebeğin güçlerinden habersizdir.Bebek büyüdükçe etrafta dehşet verici olaylar yaşanmaya başlar ve durumdan şüphelenen baba oğlunun gerçek kimliğinin peşine düşer. 76 yapımı orijinal filmde başrolleri Gregory Peck ve Lee Remick paylaşmışlardı. Ancak 3 Ekim'de çekimlere başlayacak olan Moore henüz oyuncu kadrosunu belirlemedi.
Yorumlar
  • bence de eski filmler yeniden çekilmeli ayrıca düşman hattını dvd den izledim gerçekten müthiş olmuş herkes izlemeli

  • bence iyi gider...bir çok kimsenin çok eski bulduğu bu tür filmler yeniden izleyici ile buluşmalı.örneğin lanetli tepe 1959 yapımı idi yanılmıyorsam.ama biz onu 1999'da remake ile çevrilmiş olarak izledik.ve iyi bir yapım dedik.13 hayalet ve hayalet gemi de bunlar arasında sayılabilir.güzel olacaktır.bence yapılması iyi olur.

  • benzer filmler piyasa da çok... bence çabalar emekler boşa gidecek.. haricinde klasik filmlerin yeni versiyonu tıpkı klasik parçaların coverlanması gibi... ilki her zaman güzel devamı ise her zaman taklit...

  • ben her zmn omen e başlamış ve bitmiş bi üçleme olarak baktım ve de filmleri ayırmadım...tabiiki gitgide gerileyen bi grafik çizdi...ama bu filmin saçma sapan bi 4.cü süde çekilmişti onu da hatırlatırım..bu remake in hiçbirşekilde ii olmıcağına bbuna ek olarak gişede de başarı sağlayamayacağına eminim...yazık olucak

  • omen benim seyrettim ilk korku filmi bu yüzden bende yeri ayrıdır ve yeniden cevrilmesi bence pek ii fikir diil.. yeni seyler deneseler ya sürekli eskileri yeniden ceviriyolar umarım bunu batırmazlar..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir