13 Mayıs 2003 00:00

Danny Elfman Yönetmen Oluyor

Batman, Maymunlar Cehennemi, Sleepy Hollow ve Makaseller (fotoğrafta) gibi Tim Burton filmlerinin yanısıra TV dizisi Simpsons'ın da müziklerini yapmış olan besteci Danny Elfman, ilk filmini yönetmeye hazırlanıyor. Undying Love (Ölmeyen Aşk) adlı yapımda, ölümden döndürmeye çalıştığı hastasına aşık olan bir doktorun başından geçen tuhaf olaylar konu edilecek. Sihir ve bilimin birbirine karıştığı öykü, Tim Burton filmlerinin genel atmosferinden pek de uzak olmayacağa benziyor.Ne dersiniz, Burton da besteciliğe soyunsa ve ikilinin işbirliği bir de ters-yüz edilmiş olarak mı sergilense acaba? Film Müzikleri konulu foruma katılmak için tıklayın.

Yorumlar
  • Peki film nerde?

  • bu adama ne diyim ki,adam inanılmaz biri.müziğin ne olduğunu ve filme gidecek müziği çok iyi biliyor.sırf danny elfman iin üye oldum bu siteye.bütün film müziklerine hastayım.bi çarli'nin çikolata fabrikası bide futurama'nınn müziklerini beğenmiyorum diğerlerine hastayım.tebrik tebrik tebrik.yönetmenlik olayına da pek sıcak bakmıyorum.film müziği işini inanılmaz götürüyor devam etsin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir