13 Mayıs 2003 23:41

Day-Lewis: Benden Bu Kadar!

Dünyaca ünlü İrlandalı aktör Daniel Day-Lewis, Gangs of New York'taki başarılı performansının ardından çekildiği inzivadan vazgeçmek niyetinde değil. Hello.com sitesine verdiği mülakkata, bir filmde çalışmanın ardından her seferinde bir "hayalkırıklığı hissi" duymaktan kendini alamadığını belirten sevilen oyuncu, şunları söylüyor:"Her seferinde yapabileceğimden daha azını yapmış olduğum hissine kapılıyorum. Hepsi bu mu diye soruyorum kendime, oysa daha muhteşem olacaktı... Her zaman neticeyi korkunç derecede yetersiz buluyorum. Samimi olmak gerekirse, bunu bir kere daha yaşamak istemiyorum. Yakın bir tarihte bir filmde oynamayı düşünmüyorum."Bu sözlerin İrlandalı aktörün sinema oyunculuğu kariyerini noktaladığına işaret edip etmediğini bekleyip göreceğiz.
Yorumlar
  • Day-Lewis fazla filmde oynamamasına rağmen oynadıklarınyla efsaneleşen bir aktör. Böyle düşünmesi çok kötü. Gangs of Newyork'tan sonra bir daha hiçbir filmde onu görmemek korkunç olurdu heralde...

  • hayatimda izledigim en mukemmel oyuncu bile boyle dusunuyorsa, digerleri icin uzuluyorum. yazik.

  • Bu kadar iyi bir oyuncunun bu tip hezeyanlara kapılması üzücü. Tedavi olmalı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir