29 Mart 2005 15:45

Day-Lewis Yine Eskilerde

Anderson'dan ilk uyarlama

Manolya ve Ateşli Geceler'in yönetmeni Paul Thomas Anderson, ilk defa kendisinin kaleme almayacağı uyarlama bir senaryo çekmeye hazırlanıyor. Oil!'in başrolünde oynaması beklenen isimse Daniel Day-Lewis'ten başkası değil.1927'de Upton Sinclair tarafından yazılan Oil!'de politik bir skandal anlatılıyor. Kendi orijinal senaryolarına alışık olduğumuz Anderson'ın neden bir roman uyarlamasına yöneldiğini henüz bilmiyoruz ancak New York Çeteleri'nde de Amerika'nın karışık dönemlerini oldukça iyi yansıtan Day-Lewis'in Oil! için biçilmiş kaftan olacağı da muhakkak.
Yorumlar
  • Daniel Day-Lewis gangs of newyork'ta mükemmeldi. Yakında the ballack of the jack rose ile sinemalarda, yeni proje için sevindim bakalım projeye daha kimler katılacak?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir