6 Haziran 2008 11:39

Deadline

Shining'i örnek alan bağımsız gerilim filmi oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor...

Güzel oyuncu Brittany Murphy, Thora Birch ve Tammy Blanchard, Deadline adını taşıyan gerilim filmi projesinin oyuncu kadrosunda buluştu. Korku klasiği The Shining'i örnek aldığı söylenen projenin yönetmenliğini, bağımsız sinemacı Sean McConville üstleniyor.Deadline, senaryo yazmak için eski ve gizemli bir eve yerleşen bir senaristin yaşadığı olayları anlatmayı hedefliyor. Yaşayacağı tuhaf olaylar, senaristin psikolojik olarak çökmesine neden oluyor ve senaryo ikinci plana düşüyor. Sürprizleri bol bir sinopsis.
Yorumlar
  • kim bilir belki aynı tadı alırız ,izlemek lazım.

  • shiningin golgesinde yok olur gider bu filmshining bambaska ve ulasılamaz bir zirvedir gerilim filmleri icin...

  • Hep aynı hikaye..Shining rüzgarından faydalanma çabası açıkça belli olacak,bunu iddia ediyorum,daha önce benzer bir hikayeyi Lanetli Bataklık gibi oldukça kötü bir film işlemişti zaten.Hiçbir şey beklemiyorum..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir